minecraft a provoz servru

  • Driv3r
  • Driv3r's Avatar Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
13 years 5 months ago #100 by Driv3r
minecraft a provoz servru was created by Driv3r
poněvadž pronájem serveru stoji peníze a emigrant uz to delší dobu táhne sám je na čase podpořit běh a provoz serveru. měsíčně to vyjde na 280kc.momentálně je nás 5 což vychází na jednoho 56kc.což není tak velká částka ovšem pro ty z nás kteří nechodí do práce a maji jen kapesné to může byt velmi nepříjemný.ale věřím že někde najdete tech par korun na zábavu.ja sem pro tech 56 kc platit a rad přispeju. tím ovšem neschvaluji emigrantovo jednaní kdy nejdřív zavře dveře a pak vám řekne že je otevře až zaplatíte. takhle se s kamarády nejedna!věřím že to bylo jen díky té erupci na slunci já byl včera také podrážděny a bolela mě hlava. emigrant zajisté někam zde u místní odkaz kam poslat peníze sice je tu už možnost přes pay pal. ale to nemusí všem vyhovovat já bych radši rovnou číslo učtu.

TO JE asi vše k tomuto tématu pokud bude mÍt někdo další zájem hrát na servru ještě stále je místo stačí požádat některého s ad minu na irc a domluvit se na dalšim postupu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #101 by Pechic
Replied by Pechic on topic Re: minecraft a provoz servru
Číslo účtu by pro mě bylo jistě lepší. Napsat zde informace, aby se da částka poslat pomocí převodu na účet a nejni problém. :-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Driv3r
  • Driv3r's Avatar Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
13 years 5 months ago #102 by Driv3r
Replied by Driv3r on topic Re: minecraft a provoz servru
ještě bych rad zaved diskuzi na temna admin servru na minecraft vím ze hodně z naás nenií moc schopných dělat věci se servrem ale po zaškoleni by to možne bylo a to by byla i další část a možnost pro platicí (tedy tuto možnost předpokládám) nevěřim ze by někdo byl tak hloupý a
úmyslně servr poškozoval nebo jinak sabotoval.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Driv3r
  • Driv3r's Avatar Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
13 years 5 months ago #104 by Driv3r
Replied by Driv3r on topic Re: minecraft a provoz servru
tak ja už sem zaplatil doufám ze ti to doŠlo jak 100kč na provoz tak 360 za minecraft o který sem tě žádal soukromě o zakoupeni z důvodu tobě oznamenych(ZA TO TI DĚKUJI) bohužel sem netušil ze to budeš šířit dal a tim mě ponižovat AŽ PŘÍŠTĚ BUDU NĚCO CHTÍT RADŠI SI POČKÁM NEŽ TOHLE ABSOLVOVAT ZNOVU. A JESTLI TI VADIL TUNEL POD ZEMI NEBO TEN ORIENTAČNÍ SLOUP. TEN SLOUP SEM SLÍBIL ZBOURAT BYL JEN DOČASNÝ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #105 by emigrant
Replied by emigrant on topic Re: minecraft a provoz servru
uz se prober... ten server jsem zaplatil ja a travil hodiny nastavovanim a davanim dokupy vsech nastaveni a pluginu. Vubec obecne jsem platil skoro 4 roky hosting, herni servery, hlasove servery atd. .... jen 2-3 krat se stalo, ze nekdo poslal nejakou stovku .... rocne tahle sranda ale prijde na par tisic. A to nemluvim o stovkach hodin stravenych studovanim veci okolo. A nikdy jsem vas nepeskoval a nevybiral desatky, na nikoho nerval a nehral si na fuhrera, protoze me tahle vec okolo efc bavila a bavi. Ale hrnec trpelivosti pretekl. Nerespektovani pravidel bude mit od ted nasledky, stejne tak, jako ze bude mit nekdo potrebu otevirat si hubu nebo mit potrebu urazet me nebo kohokoli jineho a hrat si na machyrka. Pokud se nekomu nelibi, ze jsem CL a nevyhovuje mu to, muze si bezet jinam. Tady ho nikdy nikdo nedrzi.
U tohohle serveru jsem se snazil nastolit podobrem pravidla viz. www.efc-clan.cz/forum/17-minecraft/97-minecraft-efc-server.html ... Take bylo nekolikrat receno, at se kazdy zdrzi staveb na jinem uzemi. Ten svet na MC serveru byl/je spolecny, proto je slusne, kdyz delam stavbu pres pulku mapy, tak se aspon zeptat ostatnich. Ten server byl/je placen z mych penez a nikdo tyto jednoduche pravidla nerespektoval. Proto zavadim jednoduchou vec a tou je, ze od ted se vsichni zucastneni budou podilet na spolecnych vecech. Jinak to tady bohuzel nejde a tudiz nezbyva nez pravidlo cukr a bic.
Toto neni problem MC serveru. Toto je problem, ze par lidem nedochazi, jak se obecne chovat
Takze jako vlastnik a CL timto udeluju podminecne vylouceni Driv3rovi a Pechicovi
Opet opakuju, komu se to nelibi, nikoho nedrzim. Potreba procistit vzduch

Need a medic ?
Last edit: 13 years 5 months ago by emigrant.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Driv3r
  • Driv3r's Avatar Topic Author
  • Offline
  • New Member
  • New Member
More
13 years 5 months ago #106 by Driv3r
Replied by Driv3r on topic Re: minecraft a provoz servru
jak uz sem rek tunel pres pul mapy byl konzultovan a nikomun nevadil az do chvile kdy sem postavil orientacni sloup abych vedel kde mam diru do zeme.bylo to jen prechodne a na to sem te upozornoval pokud to bylo extra vazne poruseni tak trest prijimam.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: funza15Aladin