HACKERS and SUCKERS

wl down

Warleague byl hacknut minulý týden. Udělal si radost magor, kterému se asi nelíbilo, že už asi nevyhraje. Jméno uvádět nebudu, protože tenhle typ lidí si reklamu nezaslouží. Autoři se snažili několikrát obnovit data, ale hacker si zahrál znovu. Ztratila se většina dat ze stránek a do dnes se je snaží dát dohromady. Během pár dnů chtějí dát admini věci dohromady, ale potřebují pomoc s nahlášením výsledků. Pokud můžete, dejte jim vědět na irc #warleagues @quakenet a nebo přímo adminovi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.';document.getElementById('cloakb1c964019b8ff5f8fa51925ec0607ef4').innerHTML += ''+addy_textb1c964019b8ff5f8fa51925ec0607ef4+''; ...

Staré stránky se již nerozjedou a pracuje se na zcela novém portálu Warleagues V2, které se sice plánovaly spustit až po ukončení sezóny, ale po spadnutí stávajících se jejich vývoj urychlil. A vzkaz od godfraggera: pokud máte jakékoliv připomínky nebo náměty, dejte mu vědět.

Nemá cenu hodnotit wl jako takový, důležitější možná je nenechat se naštvat a pokračovat dál.

 

Další věcí je změna hesla na našem serveru. Důvodem je nálet nejmenovaného klanu a i jiných na něj. Jmenovat taktéž nebudu. Plus pár z nich dostalo na serveru banán.

 

Comments   

emigrant
0 # PSemigrant 2007-12-12 11:28
Změna hesla: důvodem jsou podmínky klanového serveru u našeho poskytovatele. Na serveru musí být vždy polovina lidí z klanu. Porušení této podmínky znamená vypnutí serveru.
Ovoce: Je za hlášku ,,zasranej admin je tady,, :-?
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator