Warleague Season II - ON

tce_main.jpgUps. A je to tady. Season II začala. A začala pěkně divoce, jelikož zápasy již byly dány už na zítřek. Ještě pořeším. Základní shrnutí. Pravidla jsou hodně podobná National Cupu 07 Což třeba znamená, že nežádoucí scripty nejsou tolerovány a budou kontrolovány adminy. Ano, každý zápas bude monitorován adminy. Sice to vítám jako dobrou zprávu, ale vidím v tom i jasné nebezpečí = viděl jsem, povím Vám. Kdokoliv, kdo má záznam v jakémkolim ,,rejstříku,, nemůže hrát. Radši to nebudu komentovat. Kdo bude přistižen, tak letí z WL. Trickjumpy jsou tolerovány jen tam, kde jsou textury. Kde textury nejsou tak ne. A nesmí být za pomoci druhé osoby! Pouze, pokud to dokážete sami. Na moji nedávnou otázku na Snake, zda můžu použít stávající configy, co mám na NC07, to vypadá, že jsou si s WL natolik podobné, že by to nemělo vadit.....

 

 

Pokud se chce někdo zůčastňovat diskuzi, může k tomu využít kanálu na #warleagues.ettce @ Quakenet. Co je taktéž nejvíce žádané, je přečtení si pravidel, které jsou zde. Pokud bude chtít něco vědět, tak se mě ptejte. No a jak vypadá uspořádání skupin, je uvedeno zde:

 

wl skupiny

 

Jak je vidět, jsme ve skupině Charlie spolu s Massou (už jsme s nimi hráli), X-BlooD (neznám a nehráli), Imprez (kdysi dávno já v 1x1) a R3G (neznám a nehráli).

 

Dále je tu rozpis na nadcházející zápasy. Trochu jsem se lekl, že hrajem už zítra ve 22:00, ale prý je to na domluvě mezi týmy, díky bohu:

 

wl zápasy
 
Takže zatím v rychlosti všem HF a tentokrát i hoodně GL.
 
PS: Málem bych zapomněl na to nejdůležitější, mapy !
 
wl_mapy.jpg

 

Comments   

emigrant
0 # První zápasemigrant 2007-11-14 14:48
Tak zatím je náš první zápas dohodnut na sobotu kolem 15:00 hodin s Amíkama [R3G]. Dnes se domluvíme a určíme společně přesný čas. Bohužel Killas nám bude dost chybět :sigh:
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator