CRISIS IN TF2 SECTION

CRISIS IN TF2 SECTIONJak víte, tak se momentálně poslední sekce, kterou [EfC] má do těžké krize. Beru tím pádem do rukou otěže a spolu s pár lidmi se pokusíme o nemožné a zkusíme tuto krizi překonat. Momentálně aktivitu plně dokazuje Funza, Shadyce, Minsan, nový člen Bl4ck a navrátivší se Sodae. Bohužel o ostatních se to zatím říci nedá, Občas sice zaskočí Kobi, ale takový Slamin nebo iLook ani nekomunikuji.

Momentálně se budeme scházet každý večer na serveru a na mumblu, abychom co nejvíce rozebírali taktiku a vše možné. Rozhodl jsem se naposledy oslovit jednoho člověka, se kterým jsme již kdysi dávno jednali abychom určili finální podobu sestavy co se class v teamu týče a dali si měsíc na souhru a případnou ,,ano,,

Tím pádem nám ale 2 členové stále chybí a je potřeba je urychleně doplnit. A ještě jednou zmiňuji, že je potřeba se scházet na mumblu, kdykoli někdo hraje abych to dali znovu dohromady. Do sestavy nyní potřebujeme především demomana, pokud to Kobi nezačne myslet s náma vážně, protože svoje kvality bezpochybi má. Pokud by jste o někom věděli anebo někdo měl zájem, tak mi dejte vědět. Nasadit červené nosy a jde se do bitvy. Snad zvítězíme sami nad sebou a hlavně nás to bude stále bavit.

Comments   

funza15
+1 # Odp.: CRISIS IN TF2 SECTIONfunza15 2008-12-15 21:48
black vypadá jako slušný hráč a má zájem podle mě tak doufám že nás nezklame
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
emigrant
0 # Odp.: CRISIS IN TF2 SECTIONemigrant 2008-12-15 23:40
JJ, Black má talent :woohoo: Bohužel iLook nám vzkazuje, že na hraní už nemá čas. Tak uvidíme, co nám čas přinese ;-) A bohužel nám stále chybí demo, jelikož KOBi není moc k zastižení :confused:
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator