Minecraft

minecraftV dnešním článku bych vám chtěl představit nezávislou hru MineCraft. Snad každý ví o čem je řeč, ať z doslechu nebo si o tom přečetl. Jedná se o hru tvořenou z kostiček různých velikostí a všech barev, které si dokážete představit. Dokonce je možné si stáhnout balíček s novými texturami, které jsou velice pěkné.

Hra se ve fázi Alfy vyvíjela už hodně dlouho a před pár měsíci se dostala do Beta verze. Pár týdnů před vydáním Bety se přidal i Multiplayer, který nabízí nové možnosti a daleko více zábavy s vašimi kamarády. Stačí se připojit na vytvořený server.

Princip hry je velice jednoduchý a velice návykoví. Narodíte se na pustém ostrově, který je generován náhodně. Máte pár minut, než začne noc. Do té doby si musíte najít či postavit přístřešek, jelikož noc se rychle blíží. Brzy zjistíte, že to není úplná pustina, jak se ze začátku zdá.

Základem hry je těžení surovin, z kterých se poté dají stavět velkolepé věci. Můžete si postavit velký dřevěný palác, kamennou věž nebo horskou dráhu. Ve stavění se meze nekladou a záleží opravdu jen na vaší fantazii.

To by pro představení hry stačilo a přidávám Trailer od fanoušků: Minecraft Fanmade Trailer

Hru si můžete zdarma vyzkoušet na oficiálních stránkách hry www.minecraft.net ,která ovšem neběží na poslední verzi hry. Hru si zde můžete i koupit za 15 euro. Tato nabídka je však časově omezená na dobu neurčitou, protože v plné verzi bude hra stát 20 euro.

Comments   

emigrant
0 # Bravoemigrant 2011-02-14 19:42
Tak za tuto hru moc díky. Napřed na člověka vybafnou kostičky.... potom zkoukne pár videí a začne mu to vrtat hlavou.... a pak se zamiluje. Tak jako v dětsví do Lega :lol:
PS: Hodně podobné pocity jsem měl naposledy u TCE
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
minsan-necrafti
0 # Nechci, ale možnáminsan-necrafti 2011-02-16 11:33
Tak ať si tu nemusíš komenty psát sám, taky něco přidám. V principu dobrá hra, na kterou sice nemám čas, ale vyzkouším :)
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
Driv3r
0 # RE: Nechci, ale možnáDriv3r 2011-02-19 10:00
Ze začátku sem na to taky koukal divně ale pak se mi to začalo líbit bohužel je to velký žrout času ale jinak skvěla hra včera jsme s milkmenem udělali malou past na emigranta a moc jsme se bavili. emi asi tolik ne ale fak ta hra má něco do sebe:-)) jeste aby opravily občasný bugy a bude to super.hra
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator