CIRCUS IS BACK

cirkus-budeUž to i vypadalo, že náš cirkus nebude. Může za to spoustu věcí. Ať se jedná o pro mě nekonečné prázdniny nebo na druhou stranu pracovní vytíženost některých členů atd. Doby TCE jsou již nenávratně pryč. Místo toho jsou zde nové hry, které stojí za to hrát. A tím bych chtěl poděkovat pár členům, jako je minsan nebo driv3r, kteří se tady na to nevykašlali a neotočili se zády. Minsanovi bych rád poděkoval za podporu v těžkých dobách, který podle mého má největší zásluhu na tom, že [EfC] stále žije. S jeho pomocí je zde i Trackmania United sekce do které dále patří Georgo44, Limba a výborný stavitel tratí Pechic. Dále velkou roli sehrál Driv3r, který zůstal a naše zájmy hájil v Team Fortress 2.

Kam se již nyní po právu již také řadí Shadyce, Srejdazendel Lyzar8 a pod hrozbou fyzického násilí i minsan. A uvidíme, jestli bude mít chuť se i vrátit starý známý Georgo z bývalé TCE sekce. Musí se též uvítat i na alespoň IRC navrátilec Strike, který nám také připomíná dobu počátku existence našeho cirkusu. Snad rodiče nebo ježíšek dá a začne s námi i něco hrát. Dalším menším vzkříšením možná bude i Insurgence sekce, která se s novým patchem skoro posunula k lepší hratelnosti.  Na jejím počátku stojí nováček CobraZ, který se se pokusí tuto sekci dát dokupy s naší plnou podporou. Pomoci mu v tom budeme já, Driv3r, minsan a snad i VREY. Uvidíme, kam se tyto naděje uberou.

Je načase se začít opět scházet na IRC, TS a hlavně ve hře. Také prosím zůčastněné, kteří nejsou registrovaní ještě na našich stránkách, ať tak učiní. Dále je na čase opravdu poctivě chodit na IRC, nebo alespoň na Team Speak, pokud jdete hrát, protože jen tak se může dát opravdový tým dohromady. Pokud máte i dobré známé, o kterých víte, že by si chtěli zahrát také, tak je pozvěte. Hra pak dostane naprosto nový a lepší nádech a náboj, pokud se člověk může o radost ze hry podělit i s někým jiným. Jak se totiž říká: ,, Kdo si hraje nezlobí. A kdo hraje, ten nestárne. ,, Pokud také máte chuť nebo radu, co vylepšit, dejte vědět. Pokud máte rádi grafiku, zkuste vymyslet logo. Pokud vás baví vyrábět videa z her - jděte do toho. Všem bych moc rád popřál GL, ale hlavně HF v následujících měsících, aby přes více než rok trvající snaha pár lidi opět neskončila spolu s TCE v propadlišti dějin.

Comments   

minsan
0 # Odp.: CIRCUS IS BACKminsan 2008-08-25 15:54
Jen doufám, že až emiho zase potkám na TS, bude mít už správné ovladače a neuslyším od něj jen zvuky jako z koncertu punkrockové kapely :-). Jinak jedeeeeeeeeeem
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
emigrant
0 # Odp.: CIRCUS IS BACKemigrant 2008-08-25 20:14
Zkouška mikrofónu... 1,2,3 .... jedeeeeeeeee
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
marczin
0 # Odp.: CIRCUS IS BACKmarczin 2008-09-21 00:41
minsan asi nikdy nebyl na punkrockovem koncerte :-)
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator
minsan
0 # Odp.: CIRCUS IS BACKminsan 2008-09-24 14:40
Nebyl, a jsem na to hrdý :-)
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator