Chování na serverech

  • emigrant
  • emigrant's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
More
15 years 4 weeks ago #2 by emigrant
Chování na serverech was created by emigrant
Toto chování ať respektují nejen samotní hráči [EfC] na našich severech ale všichni na všech

1. Jakékoliv nepřijatelné chování na serverech = kick nebo ban. Jedná se o nadávání, neustálé hlasování, posmívání se atd.
2. Nepoučuj hráče na serveru,že kempení, lamaření, sprejování, nebo že jsou pomalí. Ať si každý hraje co chce.
3. Neskrývej svojí lamerskou hru za výmluvy:lag, haluz, luck, bug,wh a podobný voloviny. Pokud máš pochybnosti a můžeš to doložit – rychle sem s tím !
4. Servery [EfC] jsou soukromými servery,pokud seš nespokojen s nastavením, mapami nebo pingem,choď hrát na jiné servery.
5. Nespamuj reklamy na tvoje klanové weby,obzvlášť ne na ty co mají životnost 3 týdny. Klan neproslavíš spamem, ale jen dobrou a čestnou hrou nejen při FW.
6. Zákaz jakékoliv reklamy na jiné servery, klany, nábory atd.
7. Na serverech se nesmí cheatovat (nebo jinak podvádět) ani podezírat z cheatování. Pokud budeš mít důkazy – sem s nimi.
8. Při hraní na servrech vypni veškeré stahování porna a podobných hovadin,nikdo nejni zvědav na tvoje lagy.
9. Nenechávej pc bez dozoru kamaradů, bratrů, sester, dědů, pradědů, babiček, prababiček, tetiček, pratetiček, strýců, prastrýců, psů, koček, rybyček, morčat a podobných rodiných příslušníků,pokud se proviní na našich servrech pod tvojí IP, ban spadá na tebe.
10. Uvědomte si že na servru jste jako na návštěva,takže se tak chovejte,k vam když přídu domů na návštěvu a budu dělat bordel a nebudu dodržovat pravidla slušnýho chování tak mě vykopete za 5 minut z baráku ,tak co se divíte že dostanete ban a je po Vás požadováno slušné chovaní ! Pokud se s tím někdo nehodlá smířit ať si jde jinam. Nemáme potřebu na serverech snášet šílený ownery a skillery v předpubertálním věku !

Jakékoliv porušování těchto pravidel je kick nebo ban !!!

Admin si vyhrazuje výhradní právo na posouzení kdo pravidla porušil a kdo ne,proto jakákoliv diskuze po kicku/banu je bezpředmětná. !

Need a medic ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.