Fun war 2x Clan war 1x

 

matchOpět přišel víkend a opět jsme si párkrát zahráli. Tentokrát se na naší výzvu ozval český nároďák. Jaké bylo naše překvapení, když jejich výběr doplnil také drsný wowkař Raven. Sehrály se mapy North a Standtrant. Během zápasů jsme si prosvištěli slovíčka na TS a znovu se ujistili, že je co pilovat. Např. po mém dvakrát zopakovaném zahlášení vycházím z červeného baráku na A jsem přesto dostal headku od kamaráda. Na druhou stranu se musím pochlubit, že já i přes jasné instrukce a ujištění nechodit po dlouhé – je plná jsem si tam dobrovolně i na toto varování došel pro další kulky do břicha. Zápas to byl příjemný. Poté si ještě s námi potrénovali Vorort, který potřebovali procvičit. Náš plán byl uhrát alespoň 3 body, ........

 

což jsme splnili na víc, jak 200%. Konečný výsledek při počítání 7:13.V sobotu následoval dlouho očekávaný zápas s Imp. Nehledě na to, že jim vděčíme za mnohé pomoci a poradentsví – v zápase neznáme bratra. Tudíž dali těžko horko dohromady tým i s Marzinem, který dlouho hledal svoje zrezivělé zbraně a šli jsme se pobít. Jelikož ovšem dědeček Impů nestačil dech s mladšími, byl velice brzo vyměněn za Rozu. To už došel dech i nám. Čelili jsme těžkému náporu, všude stříkaly hektolitry krve a nad námi lítal policejní vrtulník. Proto jsme se přemístili do Stadtrantu, kde už nebyla ani noha. Zde jsme se plazili až to nebylo hezké J Prostě jsme chtěli konečně vyhrát. Do poslední chvíle to bylo napjaté a lidi na ts ze mě museli šílet. Toto byl jeden s dalších krásných zápasů. A hlavně – toto byl náš první zápas, který jsme neprohráli. Za což všem díky a poklonu.
Nejen během zápasu jsem taktéž v přímém přenosu zobrazoval aktuální výsledky bojů národního týmu s nekalým soupeřem z Polska. Bohužel pro ně i pro nás byly výsledky stále nerozhodné. Ovšem národní tým v posledních chvílích prohrál rozhodující boje s konečným výsledkem 9-11. Což znamená, že příští zápas si zase vyberou štěstí naši.  
Bohužel se objevil jeden problém a to – sehnat soupeře. Nevím jestli je to tím, že všichni momentálně směřují pozornost pouze na National Cup, ale i když spamuji všechny klanové kanály nikomu se nechce. Nevím, jestli je to tím, že nikdo nechce hrát s nováčky nebo nás neznají. Možná oboje. Na poslední chvíli náš kapitán Killas domluvil odvetný zápas s URA. Čert tomu ovšem chtěl, že se nám nepodařilo kompletní tým. Tudíž nám v boji vypomohl náš čestný člen Antifa. Z čehož měli všichni členové srdečnou radost, která je ale po prvním kole opustila, ač jej vyhráli. Štěstí u nás opět nestálo a Killase dodělaly vlastní pingy. Měl jich tolik, že je nestíhal počítat a tak došlo na výměnu hráče. Rychleji než Foltest dokráčel našlápnutý Achmad a roztočil se kolotoč kulek a řevu, jaký tu dlouho nebyl. Soupeř nestíhal počítat mrtvoly a my skóre. Začali jsme si zápas užívat až to nebylo hezký. Takže když jsme se nechali všichni pozabíjet a na živu proti 4 rozjetým soupeřům zůstal pouze antani.kulicka čekali jsme to nejhorší. Jaké jatka ovšem následovali, jsme už dlouuuho neviděli. Kulicka zapnul mód mafioso a začal s vyvražďováním neviňátek. Jeden, druhej, třetí dole. Položil si ještě balíček na A a zapálil cigárko. V půlce dýchánku přiběhl poslední uřícený chlapík z vedlejší vesnice a kulicka s ledovým klidem vrazil do propocenýho těla poslední dávku kola a v klidu dokouřil. Musím říct, že skoro každý si v tomto zápasu okusil slastný pocit multikilu. Po Northportu se naši přizvaní hosté již neovládali a převlíkli trička za FA. Tudíž Stadtrant již ovládl cirkus v plné síle. Od pobíháni s brokovnicemi až po sniperky, zavzpomínali si na staré dobré časy. Finalní výsledek 15:5.  
Ke klaunům mají rozhodně blízko zvlášť když server nerozdýchal Achmadovu změnu nicku a dostal kick na 5 minut. Njn tenhle zápas taky stál za to. Škoda jen, že došlo k výpadku hráčů na naší straně. Tak zas příště. Lovu zdar