THIS IS [EfC] STYLE

[EfC] ZOMBIES Díky mé pracovní vytíženosti a trochu jiným starostem jsem se v poslední době nemohl věnovat klanu, jak bych chtěl. A taktéž dopilovávání konečné sestavy na můj vlastní nový komp. O to větší rozčarování mám z dění ve všech sekcích. Zatímco TCE sekce přišla o server a už to skoro vypadalo, že přestanou hrát naplno nebo dokonce přejdou do jiného klanu, CS sekce rezignovala úplně. Moje poslední informace jsou, že si založili vlastní klan poté, co jsem jim oznamil, že takhle to dál už nejde a jejich sekci zruším.

Upozornění dostavali už i na můj vkus velice často. Takže pokud někdo chce zůstat, nechť mi dá vědět, jinak ji ende šlus. Ale co je naopak největší překvapení, tak je rozjezd TCE sekce. Mají v krátkém časovém úseky za sebou pár zapasů a udvou jsem se zůčastnil též. A něco si musíme všichni přiznat – sranda byla až až. První šok byl u mě, protože jsem nemohl samotné TCE vůbec najít. Další věc je, že jsem totalně zapomněl pohyby, výklony a vůbec, jak se to celé hraje (no né že bych to někdy uměl). A největší dojem na mě udělal poslední zápas proti URA. Kdy v sestavě spolu s Killasem, Driverem, Medvidkem Puu a minsana jsme se rozehrali a bavili až až. To, že já sám jsem dvakrát nedokázal uhlídat bombu, se jakžtakž dá pochopit a po pár litrech vodky i odpustit. I to, že momentálně místo laserove myšky mám v ruce leklého ježka. To, že Killasovi nešel mikrofon, jsme přešli nakonec po jeho hrobě. To, že Driver je Driver, který nám chyběl, musíme zapít znovu. To, že Medvídek Puu odejde během fw několikrát sežrat snad celou krávu, včetně 6 kil brambor a zapijí to dvěma cisternama mlíka, bylo skoro finále. Ale to, že minsan podříznul šéfa nepřítele, nás už odrovnalo totálně a spustila se lavina zábavy. Ač začátek vypadal pro nás drasticky 3:14 vše se dalo pomalu k lepšímu. Hlavně po zavedení taktiky zpět ani krok – kdo zdrhal, dostal ode mě kulku. Ano, přiznávám, většinou neoprávněně, ale na to se nehledí. Tudíž za krásný match, výsledek 11:19, po dlouhatánské době suprový zápas i soupeři mockrát díky.

PS: Na základě momentální situace, jsem se bez váhání rozhodl server podpořit hrající TCE sekci a tím pádem přehodit nevyužívaný CS server na TCE. Takže nejen ve hře GL ale hlavně HF

PPS: Normálně bych úplně zapomněl na jednu drobnost. Tento měsíc oslaví [EfC] svoje první narozeniny