TRACKMANIA - ESWC

eswc United-games.cz letos pořádá opět kvalifikaci na tuto velkolepou akci. V tuto chvíli už běží sever pro základní část turnaje na kterém můžete trénovat. Podrobnosti naleznete v článku.

Podmínky registrace:

  • Věk minimálně 18ti let (k datu 19.7.2008)!

  • CZE nebo SVK občanství.

  • Možnost dopravit se na národní finále, z kterého vzejde jeden hráč. Toto finále se uskuteční 19.7.2008 v pražské herně Anděl.

  • V případě vítězství v kvalifikaci s jistotou odletět (datum bude stanoven v brzké době) do USA (letenka a pobyt hrazeny). Vzhledem k vízové povinnosti pro odcestování do USA bude nutné, aby potencionální výherci měli připraveny všechny náležitosti a po odehrání kvalifikace zahájali potřebné kroky pro udělení víza.

Základní část turnaje není omezena počtem hráčů.

Registrace:

Nejdříve se musíte registrovat do Členské základny. Pak se už můžete účastnit turnaje. Název účtu se musí naprosto přesně shodovat s názvem vašeho účtu v TrackManii. Nikoliv tedy nickem ve hře, ale účtem (accountem). To je nutné pro automatické doplňování zajetých časů na web. Do turnaje se můžete registrovat kdykoliv v průběhu základní části.

Harmonogram:

  • 29.6.2008 - 00:00 spuštění serveru

  • 10.7.2008 - 24:00 vypnutí serveru a rozdělení bodů

  • 12. - 13.7.2008 round SE playoff pro x hráčů (podle účasti), ze kterého vzejde 8 hráčů na národní finále.

Herní systém:

Základní části se může účastnit libovolný počet hráčů, stačí být pouze registrovaný v Členské základně. Závodíme na 8 oficiálních mapách ESWC pro tento měsíc. Celkový součet bodů z map nám určí pořadí pro postup do playoff.

Základní část je tedy hraná systémem time attack.

Samotná soutěž pak funguje tak, že se od 27.6. do 10.7. mohu kdykoliv připojit na server a jezdit. Časy se ukládají a ten nejlepší se zobrazí na webu. Zde je opravdu nutné mít stejný název účtu Členské základně s vaším účtem v TMF. Pokud to tak není, čas se nikomu nepřiřadí.

Po vypnutí serveru dojde k rozdělení bodů. Prvních x hráčů pak postupuje do playoff.

Servery:

Server: ESWC kvalifikace

Mapy: stahuj

Playoff:

Postupuje prvních x hráčů. Ti budou rozděleny do skupin, záleží na pořadí, tzn. že si spolu zahraje 1. 8. 9. 16. 17. atd... Hrajeme už systémem na kola (rounds).

Zdroj United Games